Ultracs
Aries2 MT2 2z8bv9c
Ultracs
Aries2 MT2 2z8bv9c
Ultracs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ultracs
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aries2 MT2

In jos 
AutorMesaj
Keider
Membru
Keider


Mesaje : 2
Data de inscriere : 01/08/2017

Aries2 MT2 Empty
MesajSubiect: Aries2 MT2   Aries2 MT2 EmptyMier Aug 02, 2017 12:27 am

Salut,
Vreau și eu să mă prezint:
   
      Ma numesc Aries2 MT2

                M-am nascut in urma cu, cateva saptamani. Nu am nici macar o luna, dar am un stapan uimitor care ma iubeste atat de mult incat da  multi bani lunar ca sa ma hraneasca sa nu pic.
Sunt genul de server PVP Clasic cu, care nu te vei plictisi niciodata. Pot oferi doar nivelul 105 si nu sunt ca celelalte servere care iti mananca zilele si sănătatea. Am și un site uimitor unde as aprecia mult daca l-ai vizita (www.aries2.ro)
Probabil va asteptati sa va ofer cate un cadou cand intrati, dar stapanul meu nu ma lasa sa fac asta.:( În schimb va pot oferi multe EVENTE cum ar fi "Ruleta Rusească", "Hide" și multe multe altele cu premii pe masura.

          A da...că tot veni vorba de premii pe masura câștigătorului event-ului PVP îi voi da 5⃣O de LEI bani reali.
Nu am nici Lycan, nici Alchimie, dar nu am nici moduri nici 6/7. Totuși am 4 inventare și Switchbot implementat

         Am foarte multe lucruri interesante, dar...daca nu ma vei juca nu ma vei putea cunoaște cu adevărat.
Totuși sunt un Server deschis pentru toată lumea chiar și pentru cei ce nu se descurca la PVP Clasic.<3
Abia aștept să îmi fac prieteni noi și vă aștept cu nerăbdare să mă cunoașteți. Sper că nu v-am luat prea mult din timp
                                                                                VA ASTEPT LA MINE
Sus In jos
 
Aries2 MT2
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aries2 MT2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ultracs :: Servere Metin2 :: Metin2Global-
Mergi direct la: