Ultracs
Metin2Avatar.com 2z8bv9c
Ultracs
Metin2Avatar.com 2z8bv9c
Ultracs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ultracs
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Metin2Avatar.com

In jos 
AutorMesaj
Iulian69
Membru
Iulian69


Mesaje : 1
Data de inscriere : 13/03/2016

Metin2Avatar.com Empty
MesajSubiect: Metin2Avatar.com   Metin2Avatar.com EmptyDum Mar 13, 2016 7:44 am

Va astept pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] un server foarte fain , fara nici un bug va asigur , este facut cu multa atentie si multa munca , un server pe care puteti juca fara sa va fie frica de timpul petrecut pe el deoarece nu va putea fi spart , nu sunt si nu vor fi donatii va asigur. Lv maxim este 135 si se creste pana la 100 in V4 dupa mapa de 100 si 120 in care pica si iteme upgrade , este si mapa 125 de bosi unde vor pica 3 tipuri de inele Eek,Thor si Levi cu care va veti evolua itemele de 125 , pana la cele mai este evolutia itemelor de 80 cu care rezistati la cei mai buni. Este si biolog la care nu trebuie sa asteptati . Mai multe informatii gasiti pe site , sau intrati direct pe server si o sa va lamuriti :D eu va astept in numar cat mai mare ma gasiti pe server cu numele de Giuliano regatul albastru , orice rasa e buna depinde de fiecare cum stie sa joace .
P.s armele si armurile sunt super mai ales armurile de 130 . Si nu au buguri cum am zis mai sus .
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
 
Metin2Avatar.com
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ultracs :: Comunitatea 4Metin :: Esti Nou? Prezinta-te-
Mergi direct la: