Ultracs
GM Tools v1.0 2z8bv9c
Ultracs
GM Tools v1.0 2z8bv9c
Ultracs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ultracs
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 GM Tools v1.0

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
mumulica :*
.Fondator
mumulica :*


Mesaje : 224
Data de inscriere : 10/11/2012
Varsta : 28
Localizare : Terra , Romania

GM Tools v1.0 Empty
MesajSubiect: GM Tools v1.0   GM Tools v1.0 EmptyVin Ian 11, 2013 4:10 am

Descriere: Un program ce iti ofera posibilitatea de a crea iteme modate, de a da ban jucatorilor, de a vedea informatii complete despre un jucator, de a adauga gm .. samd .. direct dintr-un program :-) . Ideea noastra a fost sa va scutim de munca in plus pentru a obtine scripturile pentru adaugare gm, statistici server, creare iteme etc si instalarea lor, incat acest program le are gata implementate. Tot ce trebuie sa faceti este o conectare la baza de date direct din program..si.. aveti acces deplin ! Nu stiu cati o sa foloseasca programul datorita necesitatii de a te conecta la baza de date a serverului (ceea ce e imposibil de evitat, chiar si daca instalati manual scripturile pe un site - datele cerandu-le scriptul - stiti voi cum e la homepage)..va garantam ca datele introduse nu se stocheaza nici unde si nimeni nu le poate vizualiza, iar fiecare conectiune este unica, incat softul poate fi folosit de sute de persoane in acelasi timp !

Autor: mikeKiLL3r

Descarcare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[size=140]UPDATE 20.06.2011[/size]: [size=130]ATENTIE![/size]: Programul necesita sa aveti instalat in calculator [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ! Instalati programul NET Framework dupa care puteti rula softul nostru.

TUTORIAL DE UTILIZARE:


Imagini:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nota: Softul functioneaza doar pe serverele pe ip. (nu functioneaza pentru serverele hamachi)
Nota2: Va rog sa raportati eventualele bug-uri ale programului, astfel incat in versiunea v1.1 sa nu mai existe nici un bug..dar si implementarea a mai multor functii pentru panoul de administrare :).

Asteptam pareri cat si sugestii pentru versiunea urmatoare.
Sus In jos
https://ultracs.forummo.com
Nimeni Altu
.Fondator
Nimeni Altu


Mesaje : 12
Data de inscriere : 11/01/2013
Varsta : 29
Localizare : In spatele tau .Prea tarziu.

GM Tools v1.0 Empty
MesajSubiect: Re: GM Tools v1.0   GM Tools v1.0 EmptyVin Ian 11, 2013 9:16 am

^$
Sus In jos
http://evilgaming.taro.tv
scarabeuu
Membru
scarabeuu


Mesaje : 2
Data de inscriere : 23/02/2013

GM Tools v1.0 Empty
MesajSubiect: Re: GM Tools v1.0   GM Tools v1.0 EmptySam Feb 23, 2013 5:21 am

Salutare tututor!!! am si eu o problema cu GM Tools v1.o imi da o eroare cand ma loghez,,,,ce as putea face????? eroarea este cam asa : >> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
ee!
.Fondator
ee!


Mesaje : 17
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Terra , Romania.

GM Tools v1.0 Empty
MesajSubiect: Re: GM Tools v1.0   GM Tools v1.0 EmptySam Apr 13, 2013 11:58 pm

^$
Sus In jos
https://ultracs.forummo.com
BlackLord
Membru
BlackLord


Mesaje : 1
Data de inscriere : 08/05/2015

GM Tools v1.0 Empty
MesajSubiect: Re: GM Tools v1.0   GM Tools v1.0 EmptyVin Mai 08, 2015 9:31 pm

daca ar si merge :|
Sus In jos
Continut sponsorizat





GM Tools v1.0 Empty
MesajSubiect: Re: GM Tools v1.0   GM Tools v1.0 Empty

Sus In jos
 
GM Tools v1.0
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Eroare la GM Tools

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ultracs :: Echipa 4Metin :: Productia 4Metin-
Mergi direct la: