Ultracs
Alegerea serverului unde vei juca 2z8bv9c
Ultracs
Alegerea serverului unde vei juca 2z8bv9c
Ultracs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ultracs
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Alegerea serverului unde vei juca

In jos 
AutorMesaj
mumulica :*
.Fondator
mumulica :*


Mesaje : 224
Data de inscriere : 10/11/2012
Varsta : 28
Localizare : Terra , Romania

Alegerea serverului unde vei juca Empty
MesajSubiect: Alegerea serverului unde vei juca   Alegerea serverului unde vei juca EmptyVin Ian 11, 2013 3:31 am

Dragi vizitatori/utilizatori.In acest topic vreau sa-si spuna fiecare optiunea despre ce inseamna pentru el alegerea serverului unde va juca,si cum crede el ca ar trebuii sa il aleaga pe acesta

Parerea mea:
Inainte de a te apuca pe un server trebuie sa te uiti si in portofel de asemenea (parerea mea)...daca stai bine poti sa te apuci de un server oficial(RO,UK,US etc.) dar daca nu prea sunteti de acord cu ideea de a investi bani intr-un joc de metin2 atunci v-as sugera un metin privat.Ma veti intreba: "ce legatura au banii cu metinul oficial doar scrie peste tot ca e free game"...mda este free game insa pe langa asta va trebuii sa platiti pentru Bravery Capes,Freze,Experience Ring,Third Hand etc. lucruri care sunt gratuite in multe dintre serverele private si din propia mea experienta este foarte greu,aproape imposibil sa devii puternic pe un server oficial unde nu investesti bani.
Sus In jos
https://ultracs.forummo.com
 
Alegerea serverului unde vei juca
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ultracs :: Resurse Metin2 :: Tutoriale & Ghiduri-
Mergi direct la: